DentalPro

Stomatolog Ujeścisko – Gdańsk

Gabinet stomatologiczny

⭐⭐⭐⭐⭐

Gdańsk Ujeścisko

ul. Rogalińska 4

80-809 Gdańsk Ujeścisko

E-mail: ujescisko@dentalpro.pl

Nasz gabinet

DentalPro – nowoczesny gabinet dentystyczny na Ujeścisku

Filia w Gdańsku-Ujeścisko powstała w 2018 roku Jest pierwszym oddziałem DentalPro dr Doroty Łęgowskiej w Gdańsku.

W gabinecie dentysty w Gdańsku Ujeścisko świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej oraz zabiegów ortodontycznych. Nasi specjaliści z zakresu chirurgii stomatologicznej wykonują skomplikowane zabiegi takie jak ekstrakcje zębów (szczególnie tzw. “zębów mądrości”) oraz implanty zębów w Gdańsku.

Warto zwrócić uwagę, iż jako nieliczni świadczymy także usługi z zakresu medycyny estetycznej. Jako dopełnienie wizualnego efektu estetycznego, po zabiegu stomatologicznym możliwe są uzupełniające zabiegi m.in. botoks i kwas hialuronowy. Stawiamy nie tylko na zdrowy, piękny uśmiech, ale także na młody i świeży wygląd!

Czym wyróżnia się nasz gabinet stomatologiczny w Gdańsku-Ujeścisko?

Gabinet stomatologiczny w Gdańsku Ujeścisko zdecydowanie wyróżnia się bardzo dobrym wyposażeniem w specjalistyczny sprzęt medyczny. Jest to jeden z najnowocześniejszych gabinetów w Trójmieście, jak i w skali całego kraju.

W tej placówce pacjenci mogą skorzystać z innowacyjnego systemu CAD / CAM CEREC, który jest zaawansowanym technologicznie i precyzyjnym narzędziem umożliwiającym korzystanie z ceramicznej odbudowy zębów w ciągu jednego dnia, na jednej wizycie.

Posiadamy również wysokiej jakości aparat RTG do zdjęć w technice 3D (tomografia komputerowa; RTG zębów Gdańsk) i panoramicznych, a także Cefalo.

Kolejnym interesującym sprzętem jest urządzenie aplikujące gaz rozweselający, eliminujący stres przed zabiegiem.

Posiadamy również specjalny aparat do leczenia chorób przyzębia i dziąseł, a także inne aparaty zabiegowe, jak na przykład mikroskop chirurgiczny, laser biostymulacyjny, czy urządzenia do badania żywotności miazgi oraz wykrywania próchnicy.

Odwiedź nas już dziś i przekonaj się, dlaczego DentalPro to najlepsi stomatolodzy w Gdańsku-Ujeścisku i nie tylko!

W DentalPro dbamy o to, by każdy, kto odwiedza nasze gabinety, czuł się w pełni komfortowo – zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Dlatego też kawa, herbata i aktualne czasopisma dla oczekujących użytkowników są standardowe – wierzymy, że w ten sposób łatwiej przygotować się do zabiegu. Nad bezpieczeństwem i zdrowiem czuwają najlepsi dentyści w Gdańsku posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z uzębieniem, którzy gotowi są zadbać o Twój piękny uśmiech każdego dnia.

Warto na koniec wspomnieć, że nasza lokalizacja jest dogodna dla osób mieszkających w Gdańsku Ujeścisko, Chełm, Łostowice, Orunia, a także Jasień i Morena.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Dental Pro

Obsługa na najwyższym poziomie

Poznaj zespół Stomatolog Ujeścisko – Gdańsk

DentalPro Gdańsk Ujeścisko to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowany i doświadczony personel. Zadbają o Państwa nasi najlepsi specjaliści oraz dyplomowane higienistki i biegłe w swojej profesji asystentki.

Umów się na wizytę!

Przyjdź do naszego gabinetu i przekonaj się jak szybko możesz uzyskać nowy wspaniały uśmiech!