DentalPro

Gdańsk Ujeścisko

Gabinet stomatologiczny

Nasz gabinet

DentalPro na Ujeścisku

Filia w Gdańsku-Ujeścisko powstała w 2018 roku Jest pierwszym oddziałem DentalPro dr Doroty Łęgowskiej w Gdańsku.

W gabinecie w Gdańsku Ujeścisko świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej oraz zabiegów ortodontycznych. Nasi specjaliści z zakresu chirurgii stomatologicznej wykonują skomplikowane zabiegi takie jak ekstrakcje zębów (szczególnie tzw. “zębów mądrości”) oraz implanty.

Warto zwrócić uwagę, iż jako nieliczni świadczymy także usługi z zakresu medycyny estetycznej. Jako dopełnienie wizualnego efektu estetycznego, po zabiegu stomatologicznym możliwe są uzupełniające zabiegi m.in botoks i kwas hialuronowy. Stawiamy nie tylko na zdrowy, piękny uśmiech, ale także na młody i świeży wygląd!

Gabinet w Gdańsku Ujeścisko zdecydowanie wyróżnia się bardzo dobrym wyposażeniem w specjalistyczny sprzęt medyczny. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych gabinetów w Trójmieście, jak i w skali całego kraju.

W tej placówce pacjenci mogą skorzystać z innowacyjnego systemu CAD / CAM CEREC , który jest zaawansowanym technologicznie i precyzyjnym narzędziem umożliwiającym korzystanie z ceramicznej odbudowy zębów w ciągu jednego dnia, na jednej wizycie.

Posiadamy również wysokiej jakości aparat RTG do zdjęć w technice 3D (tomografia komputerowa) i panoramicznych, a także Cefalo .

Kolejnym interesującym sprzętem jest urządzenie aplikujące gaz rozweselający, eliminujący stres przed zabiegiem.

Posiadamy również specjalny aparat do leczenia chorób przyzębia i dziąseł, a także inne aparaty zabiegowe, jak na przykład mikroskop chirurgiczny, laser biostymulacyjny, czy urządzenia do badania żywotności miazgi oraz wykrywania próchnicy.

Kawa, herbata i aktualne czasopisma dla oczekujących użytkowników są standardowe w DentalPro.

Nasza lokalizacja jest dogodna dla osób mieszkających w Gdańsku Ujeścisko, Chełm, Łostowice, Orunia, a także Jasień i Morena.

Gdańsk Ujeścisko

ul. Rogalińska 4

80-809 Gdańsk Ujeścisko

E-mail: ujescisko@dentalpro.pl

Zespół Dental Pro

Obsługa na najwyższym poziomie

Poznaj zespół Gdańsk Ujeścisko

DentalPro Gdańsk Ujeścisko to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowany i doświadczony personel. Zadbają o Państwa nasi najlepsi specjaliści oraz dyplomowane higienistki i biegłe w swojej profesji asystentki.

Umów się na wizytę!

Przyjdź do naszego gabinetu i przekonaj się jak szybko możesz uzyskać nowy wspaniały uśmiech!