DentalPro
Usługa
Gabinet stomatologiczny

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Piękne i zdrowe zęby to nie jedyne marzenia związane z osiągnięciem nienagannego wyglądu. Wiele spośród nich wiąże się z poprawą urody oraz wyglądu całego ciała. Każdy z nas słyszał o wypełnianiu ust czy odsysaniu tłuszczu, jednak czym tak naprawdę charakteryzują się zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej?

Zabiegi na twarz

Wśród zabiegów na twarz najpopularniejszym jest wypełnianie zmarszczek. Prym w tym zakresie wiodą dwie substancje: toksyna botulinowa, zwana potocznie botoksem, a także kwas hialuronowy. Iniekcje z wykorzystaniem tych substancji umożliwiają nie tylko wypełnienie ust do pożądanego kształtu i wielkości, ale także widoczną redukcję zmarszczek. Skóra staje się bardziej napięta i ujędrniona, a twarz odzyskuje owal, co jest szczególnie ważne przykładowo po skomplikowanych zabiegach stomatologicznych. Zagłębienia w obrębie twarzy, powstające również w wyniku postępującego starzenia się skóry, przyczyniają się do pogorszenia wyglądu, dlatego warto rozpocząć walkę z nimi możliwie najwcześniej, by zahamować te niekorzystne procesy. Różnica między botoksem, a kwasem hialuronowym polega na działaniu substancji. Kwas wypełnia zmarszczki – może także wypełnić górną wargę w ramach leczenia tak zwanego uśmiechu dziąsłowego. Ze względu na jego naturalny charakter i występowanie w organizmie człowieka, integruje się z tkanką, do której został wszczepiony. Pobudza procesy odnowy i tworzenia komórek, a zatem stymuluje skórę do odbudowy. Botoks, czyli toksyna botulinowa, odpowiednio podana, przez pewien czas blokuje mięśnie i zapobiega tworzeniu się zmarszczek. Każdy pacjent ma przygotowany specjalnie dla siebie projekt nowego, pięknego wyglądu.

W naszych gabinetach lekarz indywidualnie ocenia możliwości zmian w wyglądzie, rozmawia z pacjentem na temat oczekiwań co do zabiegu , opowiada o efektach i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Następnie dobiera odpowiedni preparat, jego ilość oraz częstotliwość zabiegów tak, by w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom pacjenta.

Cennik
Toksyna botulinowa – w zależności od zabiegu
od 150 zł
Wypełnienia kwasem hialuronowym (1ml) – cena w zależności od rodzaju kwasu i zabiegu
od 800 zł

Umów się na wizytę!

Przyjdź do naszego gabinetu i przekonaj się jak szybko możesz uzyskać nowy wspaniały uśmiech!