DentalPro

Kariera

Gabinet stomatologiczny

DentalPro Trójmiasto, to zgrany zespół profesjonalistów, którzy od lat świadczą usługi na najwyższym poziomie w czterech gabinetach w Gdyni i Gdańsku.

Nasza praca koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań, które nie tylko poprawiają zdrowie zębów i jamy ustnej naszych pacjentów, ale także wpływają na ich ogólne samopoczucie i pewność siebie.

Stwarzamy możliwości dla osób, które podzielają nasze zaangażowanie w oferowaniu bezkompromisowej jakości opieki, są gotowe na ciągły rozwój i chcą dołączyć do zespołu, w którym praca zespołowa i wzajemne wsparcie stanowią fundament naszej codziennej działalności. Jeżeli chcesz rozwijać swoją karierę w przyjaznym, profesjonalnym środowisku, DentalPro Trójmiasto jest miejscem dla Ciebie!

 

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
STOMATOLOG

 

  Zachęcamy do przesyłania zgłoszenia, nawet jeśli w danej chwili nie poszukujemy pracowników na konkretne stanowiska. W DentalPro Trójmiasto zawsze jesteśmy otwarci na nowe talenty i wartościowe doświadczenia, które mogą wzbogacić nasz zespół.

  Skontaktuj się z nami, praca.dentalpro@gmail.com, lub odwiedź nasze placówki w Gdyni i Gdańsku, aby poczuć atmosferę DentalPro na własnej skórze

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do każdego z naszych gabinetów w Gdyni
  oraz Gdańsku

  Gdynia Redłowo

  ul. Legionów 100A/U1

  81-472 Gdynia Redłowo

  E-mail: gabinet@dentalpro.pl

  Gdynia Pogórze

  ul. Teodora Śliwińskiego 5

  81-198 Gdynia Pogórze

  E-mail: pogorze@dentalpro.pl

  Gdańsk Ujeścisko

  ul. Rogalińska 4

  80-809 Gdańsk Ujeścisko

  E-mail: ujescisko@dentalpro.pl

  Gdańsk Przymorze

  ul. Czarny Dwór 10

  80-365 Gdańsk

  E-mail: przymorze@dentalpro.pl

  Zespół Dental Pro

  Obsługa na najwyższym poziomie

  Poznaj nasz zespół

  DentalPro to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim zgrany zespół profesjonalistów. Zadbają o Państwa nasi najlepsi specjaliści, dyplomowane higienistki i biegłe w swojej profesji asystentki.

  Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby leczenie Pacjentów odbywało się na najwyższym poziomie z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań i trendów w dziedzinie stomatologii. Wykonywana praca jest dla nas pasją i powołaniem, a zadowolenie Pacjentów najlepszą rekomendacją naszej kliniki.

  Umów się na wizytę!

  Przyjdź do naszego gabinetu i przekonaj się jak szybko możesz uzyskać nowy wspaniały uśmiech!