Dental-Pro

O nas

Gabinet stomatologiczny

Gabinety dental-pro

Jest wiele powodów by się uśmiechnąć

Tworzymy klinikę stomatologiczną, która stara się pomóc pacjentom: konsultując, diagnozując, doradzając i lecząc, przy udziale Zespołu lekarskiego, w tym doświadczonych specjalistów.

Nasi specjaliści nie przypisują sobie fałszywych tytułów, co możecie Państwo sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy. Opieramy się na naszym wieloletnim doświadczeniu, pracy i wiedzy. Skupiamy się na wykonywaniu zawodu lekarskiego. To właśnie mój długotrwały wysiłek, niełatwa i stresująca praca jako założycielki Kliniki, zaowocowała powstaniem już trzech filii Dental-Pro, których adresy i kontakt znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Dental-Pro, właścicielka Dorota Łęgowska

Owoce pracy mojego Zespołu, rosnąca liczebność i satysfakcja pacjentów dowodzą, że nasza praca ma sens, dając w ten sposób jakże istotną dla każdego lekarza satysfakcję zawodową i skłaniając mnie do rozwoju mojej firmy. Posiłkujemy się współczesną wiedzą medyczną, nie tylko z nakazu prawa medycznego, lecz przede wszystkim ze zwykłej przyzwoitości i uczciwości wobec naszych pacjentów. Dysponujemy nowoczesnym instrumentarium oraz najnowszymi technikami.

Bardzo proszę o zapoznanie się z profilem naszej działalności, oraz z Zespołem lekarskim, a następnie o zdecydowanie, czy warto nam zaufać.

Kierownik Dental-Pro
specjalista protetyki stomatologicznej
Dorota Łęgowska

Zespół Dental Pro

Obsługa na najwyższym poziomie

Poznaj nasz zespół

Dental-Pro to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim zgrany zespół profesjonalistów. Zadbają o Państwa nasi najlepsi specjaliści, dyplomowane higienistki i biegłe w swojej profesji asystentki.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby leczenie Pacjentów odbywało się na najwyższym poziomie z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań i trendów w dziedzinie stomatologii. Wykonywana praca jest dla nas pasją i powołaniem, a zadowolenie Pacjentów najlepszą rekomendacją naszej kliniki.

Dodaj opinię:

Umów się na wizytę!

Przyjdź do naszego gabinetu i przekonaj się jak szybko możesz uzyskać nowy wspaniały uśmiech!