DentalPro

O nas

Gabinet stomatologiczny

Gabinety DentalPro

Jest wiele powodów by się uśmiechnąć

Tworzymy klinikę stomatologiczną, która stara się pomóc pacjentom: konsultując, diagnozując, doradzając i lecząc, przy udziale Zespołu lekarskiego, w tym doświadczonych specjalistów.

Nasi specjaliści nie przypisują sobie fałszywych tytułów, co możecie Państwo sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy. Opieramy się na naszym wieloletnim doświadczeniu, pracy i wiedzy. Skupiamy się na wykonywaniu zawodu lekarskiego. To właśnie mój długotrwały wysiłek, niełatwa i stresująca praca jako założycielki Kliniki, zaowocowała powstaniem już trzech filii DentalPro, których adresy i kontakt znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Dental-Pro, właścicielka Dorota Łęgowska

Owoce pracy mojego Zespołu, rosnąca liczebność i satysfakcja pacjentów dowodzą, że nasza praca ma sens, dając w ten sposób jakże istotną dla każdego lekarza satysfakcję zawodową i skłaniając mnie do rozwoju mojej firmy. Posiłkujemy się współczesną wiedzą medyczną, nie tylko z nakazu prawa medycznego, lecz przede wszystkim ze zwykłej przyzwoitości i uczciwości wobec naszych pacjentów. Dysponujemy nowoczesnym instrumentarium oraz najnowszymi technikami.

Bardzo proszę o zapoznanie się z profilem naszej działalności, oraz z Zespołem lekarskim, a następnie o zdecydowanie, czy warto nam zaufać.

Kierownik DentalPro
specjalista protetyki stomatologicznej
Dorota Łęgowska

Zespół Dental Pro

Obsługa na najwyższym poziomie

Poznaj nasz zespół

DentalPro to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim zgrany zespół profesjonalistów. Zadbają o Państwa nasi najlepsi specjaliści, dyplomowane higienistki i biegłe w swojej profesji asystentki.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby leczenie Pacjentów odbywało się na najwyższym poziomie z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań i trendów w dziedzinie stomatologii. Wykonywana praca jest dla nas pasją i powołaniem, a zadowolenie Pacjentów najlepszą rekomendacją naszej kliniki.

Umów się na wizytę!

Przyjdź do naszego gabinetu i przekonaj się jak szybko możesz uzyskać nowy wspaniały uśmiech!