DentalPro

Stomatolog Redłowo – Gdynia

Gabinet stomatologiczny

Nasz gabinet

DentalPro – Twój dentysta w Gdyni-Redłowie

Gabinet stomatologiczny w Gdyni-Redłowie działa od roku 2006, gdzie został przeniesiony z Gdańska-Wrzeszcza, z poprzedniej lokalizacji praktyki dr Łęgowskiej.

Nasza oferta skierowana jest do pacjenta, który ceni sobie nowoczesność, komfort oraz bezbolesne leczenie. Nasze gabinety wyposażone są w specjalistyczny sprzęt dentystyczny. Wystrój wnętrz jest urządzony w miłym, przyjaznym klimacie, tak aby pacjent poczuł się w naszym centrum stomatologicznym komfortowo. W DentalPro w Redłowie używamy wysokiej jakości materiałów oraz sprzętu, w tym mikroskopu zabiegowego.

Stomatolog (Redłowo), który zadba o piękno Twoich zębów

Wiele uwagi poświęcamy aspektowi estetycznemu naszych prac. Wizualny efekt jest dla nas bardzo istotny. Skuteczne leczenie zębów to nie tylko likwidacja zmian chorobowych, ale także analiza ich anatomicznego kształtu i wyglądu. Ważną rolę w przywróceniu funkcji uzębienia odgrywają implanty zębów oraz uzupełnienia protetyczne, w tym protezy zębowe. Zabiegi implantologiczne i protetyczne są powszechnie wykonywane w gabinetach DentalPro.

Specjalizujemy się w protetyce i estetyce stomatologicznej – dziedzinach stomatologii, którymi z bardzo licznymi sukcesami zajmuje się dr Dorota Łęgowska.
Dla osób, którym zależy na pełnym efekcie estetycznym twarzy i ciała, oferujemy zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (botoksu) i kwasu hialuronowego – sprawdź naszą pełną ofertę z zakresu medycyny estetycznej w Gdyni.

Profesjonalizm, komfort, bezpieczeństwo, czyli to, z czym spotkasz się u dentysty w Redłowie w DentalPro

W naszej poczekalni, przed wizytą u lekarza, czas umila świeżo zaparzona kawa lub herbata oraz najnowsze czasopisma. We wszystkich placówkach DentalPro w sytuacji, gdy najbliższe terminy nie są dostępne, lekarze wydłużają swoje godziny przyjęć. Zapraszamy wszystkich, nie tylko z dzielnicy Redłowo i sąsiednich dzielnic Orłowo i Witomino. Dobre położenie zapewnia dogodny dojazd także z odleglejszych miejsc.

Zespół Dental Pro

Obsługa na najwyższym poziomie

Poznaj zespół Stomatolog Redłowo – Gdynia

DentalPro Gdynia Redłowo to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowany i doświadczony personel. Zadbają o Państwa nasi najlepsi specjaliści oraz dyplomowane higienistki i biegłe w swojej profesji asystentki.

Umów się na wizytę!

Przyjdź do naszego gabinetu i przekonaj się jak szybko możesz uzyskać nowy wspaniały uśmiech!