DentalPro

Stomatolog Pogórze – Gdynia

Gabinet stomatologiczny

⭐⭐⭐⭐⭐

Gdynia Pogórze

ul. Teodora Śliwińskiego 5

81-198 Gdynia Pogórze

E-mail: pogorze@dentalpro.pl

Nasz gabinet

DentalPro – zaufany gabinet stomatologiczny na Pogórzu

DentalPro – gabinet stomatologiczny Gdynia-Pogórze działa od 2013 roku. Jest to bardzo dobrze wyposażona, funkcjonalna, a przede wszystkim przyjazna i komfortowa placówka. Specjalnie dla naszych pacjentów dostępne są wydzielone miejsca parkingowe (odpowiednio oznakowane).

Stomatolog w Gdyni-Pogórze korzystający z wysokiej klasy sprzętu

Gabinet dentystyczny w Gdyni-Pogórze wykorzystuje nowoczesne instrumentarium medyczne. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do wykonywania zdjęć RTG zębów 3D, cefalometrycznych i pantomograficznych, w technice cyfrowej. Cechą charakterystyczną aparatu cyfrowego RTG jest wysoka jakość zdjęć przy śladowej dawce oddziaływania.

Dodatkowym wyposażeniem gabinetów w Gdyni-Pogórzu są: mikroskop zabiegowy, który stosowany jest m.in. przy leczeniu kanałowym w Gdyni oraz laser terapeutyczny (biostymulujący).

Najlepsi dentyści w Gdyni-Pogórze

Gabinet dentystyczny DentalPro Gdynia Pogórze to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowany i doświadczony personel prowadzony przez dr Dorotę Łęgowską. Zadbają o Państwa nasi najlepsi specjaliści oraz dyplomowane higienistki i biegłe w swojej profesji asystentki.

UWAGA: w gabinecie stomatologicznym Gdynia-Pogórze przyjmuje chirurg stomatolog, wykonujący skomplikowane ekstrakcje oraz implanty zębów. Oferujemy również świadczenia z zakresu ortodoncji.

DentalPro w Gdyni-Pogórzu realizuje te same zadania i cele, co siostrzana jednostka gabinetu dentystycznego w Gdyni-Redłowie, ze specjalizacjami w zakresie protetyki i estetyki stomatologicznej.

Zabiegi, dzięki którym poczujesz się zdrowie i lepiej – DentalPro

Znajdą Państwo u nas także usługi z zakresu poprawiania jakości skóry i ciała z użyciem toksyny botulinowej (botoksu), kwasu hialuronowego i innych środków upiększających.

We wszystkich naszych filiach pacjent oczekujący na wizytę ma możliwość wypicia świeżo parzonej kawy z ekspresu, lub herbaty, a także skorzystania z najnowszych czasopism.

Nasza lokalizacja jest dogodna dla osób mieszkających w Gdyni Oksywiu, Obłużu, Pogórzu Górnym i Dolnym, a także w Pogórzu, Suchym Dworze, Kosakowie i okolicach.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Dental Pro

Obsługa na najwyższym poziomie

Poznaj zespół Stomatolog Pogórze – Gdynia

DentalPro Gdynia Pogórze to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowany i doświadczony personel. Zadbają o Państwa nasi najlepsi specjaliści oraz dyplomowane higienistki i biegłe w swojej profesji asystentki.

Umów się na wizytę!

Przyjdź do naszego gabinetu i przekonaj się jak szybko możesz uzyskać nowy wspaniały uśmiech!