DentalPro

Gdynia Pogórze

Gabinet stomatologiczny

Nasz gabinet

DentalPro na Pogórzu

DentalPro Gdynia-Pogórze działa od 2013 roku. Jest to bardzo dobrze wyposażony, funkcjonalny, a przede wszystkim przyjazny i komfortowy gabinet. Specjalnie dla naszych pacjentów dostępne są wydzielone miejsca parkingowe (odpowiednio oznakowane).

Gabinet w Gdyni-Pogórze wykorzystuje nowoczesne instrumentarium medyczne. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do wykonywania zdjęć RTG 3D, cefalometrycznych i pantomograficznych, w technice cyfrowej. Cechą charakterystyczną aparatu cyfrowego RTG jest wysoka jakość zdjęć przy śladowej dawce oddziaływania.

Dodatkowym wyposażeniem gabinetów w Gdyni-Pogórzu są: mikroskop zabiegowy, który stosowany jest m.in. przy leczeniu kanałowym oraz laser terapeutyczny (biostymulujący) .

DentalPro Gdynia Pogórze to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowany i doświadczony personel prowadzony przez dr Dorotę Łęgowską. Zadbają o Państwa nasi najlepsi specjaliści oraz dyplomowane higienistki i biegłe w swojej profesji asystentki.

UWAGA : W DentalPro Gdynia- Pogórze przyjmuje chirurg stomatolog, wykonujący skomplikowane ekstrakcje zębów oraz implanty . Oferujemy również świadczenia z zakresu ortodoncji .

DentalPro w Gdyni-Pogórzu realizuje te same zadania i cele, co siostrzana jednostka w Gdyni-Redłowie, ze specjalizacjami w zakresie protetyki i estetyki stomatologicznej .

Znajdą Państwo u nas także usługi w zakresu poprawiania jakości skóry i ciała z użyciem toksyny botulinowej ( botoksu), kwasu hialuronowego i innych środków upiększających.

We wszystkich naszych filiach pacjent oczekujący na wizytę ma możliwość wypicia świeżo parzonej kawy z ekspresu, lub herbaty , a także skorzystania z najnowszych czasopism.

Nasza lokalizacja jest dogodna dla osób mieszkających w Gdyni Oksywiu, Obłużu, Pogórzu Górnym i Dolnym, a także w Pogórzu, Suchym Dworze, Kosakowie i okolicach.

Gdynia Pogórze

ul. Teodora Śliwińskiego 5

81-198 Gdynia Pogórze

E-mail: pogorze@dentalpro.pl

Zespół Dental Pro

Obsługa na najwyższym poziomie

Poznaj zespół Gdynia Pogórze

DentalPro Gdynia Pogórze to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowany i doświadczony personel. Zadbają o Państwa nasi najlepsi specjaliści oraz dyplomowane higienistki i biegłe w swojej profesji asystentki.

Umów się na wizytę!

Przyjdź do naszego gabinetu i przekonaj się jak szybko możesz uzyskać nowy wspaniały uśmiech!