Stomatologia estetyczna Gdynia Gdańsk

Umów się na wizytę

 

Gdynia-Redłowo – 58 66 222 66

Umów się na wizytę

 

Gdynia-Pogórze – 58 732 11 55

Gdańsk-Ujeścisko 58 718 43 43

smile_44

Stomatologia estetyczna zajmuje się uśmiechem pacjenta. Dzięki nowym materiałom i technikom stomatologicznym poprawiamy wrażenie estetyczne uśmiechu, a czasem nawet całkowicie go zmieniamy. Jest to ulubiona dziedzina stomatologii dr Doroty Łęgowskiej.

Pacjentom bardzo zależy, żeby ich zęby były zdrowe, ale chcą również, żeby były one piękne. Często wygląd zębów wpływa na ich samopoczucie i poczucie własnej wartości. Ładny uśmiech może pomóc w życiu osobistym, oraz w karierze zawodowej.

W naszym centrum interesujemy się potrzebami pacjentów i staramy się spełniać ich oczekiwania. Posiadając szeroką wiedzę na temat nowych materiałów i dostępnych technik stomatologicznych jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdemu wyzwaniu.


Wybielanie zębów Gdynia

Do wybielania zębów żywych stosuje się związki chemiczne, które są nakładane na powierzchnię szkliwa. W przypadku zębów martwych czynniki wybielające zakłada się do komory zęba.

Czytaj więcej

Piaskowanie zębów

Często wykonywanym zabiegiem przed wybieleniem zębów jest ich piaskowanie i/lub usunięcie kamienia. W razie takiej konieczności piaskowanie zębów należy przeprowadzić na około 2 tygodnie przed ich wybieleniem.

Czytaj więcej

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe są to bardzo cienkie, porcelanowe łuski przyklejane na zęby.

Czytaj więcej

Korony i mosty porcelanowe

Korony i mosty porcelanowe pozytywnie wpływają na estetykę uśmiechu i poprawiają lub wręcz przywracają funkcje użytkowe części uzębienia.

Czytaj więcej

Proponujemy również następujące usługi estetyki stomatologicznej:

• licówki porcelanowe • licówki kompozytowe
• zamykanie diastemy • zamykanie szpar między zębami • zmiana kształtu zęba
• protezy tradycyjne / całkowite • protezy bezklamrowe
PolandEnglish