Zespół

Dorota Łęgowska

lek. stom.

Szefowa zespołu. Specjalista protetyki stomatologicznej , specjalista stomatologii ogólnej. Doświadczona profesjonalistka. Pasjonuje się stomatologią, ze szczególnym naciskiem na protetykę i stomatologię estetyczną. Jej prace są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Wykonuje skomplikowane zabiegi protetyczno-estetyczne z doskonałym efektem końcowym. Stale doskonali swoją wiedzę i umiejętności. Uczestniczyła w dziesiątkach szkoleń, teoretycznych i praktycznych, zarówno w zakresie swoich specjalizacji, jak również poszerzających jej wiedzę o nowe dziedziny, osiągnięcia i nowości stomatologiczne. Dba o wysoki poziom świadczeń w swoim zakładzie. Jej celem nadrzędnym jest dobro pacjenta.

Ewa Sochacka

lek. dent.

Lekarka doświadczona, rzeczowa i solidna. Zwraca szczególną uwagę na jakość wykonywanych przez siebie prac. Przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, chirurgii prostej i protetyki. Ma dobry kontakt z dziećmi, dzięki czemu odnosi sukcesy w leczeniu najmłodszych pacjentów. Dba o swój ustawiczny rozwój zawodowy.

Agnieszka Maciak

lek. dent.

Bardzo pracowita i dokładna lekarka pasjonująca się swoją pracą. Zajmuje się periodontologią, leczeniem zachowawczym, endodoncją, chirurgią prostą i protetyką. Ambitna, stale dokształcająca się na licznych szkoleniach specjalistycznych. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami, również z tymi najmłodszymi.

Sara Ludwiniak

lek. dent.

Lekarka zaangażowana w swoją pracę. Bardzo spokojna, o miłym usposobieniu, sumienna i dokładna. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz pedodoncją. Posiada ugruntowaną wiedzę i doświadczenie zawodowe. Systematycznie rozwija swoje umiejętności na szkoleniach.

Maciej Koberda

lek. dent.

Specjalista chirurgii stomatologicznej. Wykonuje skomplikowane ekstrakcje i inne zabiegi chirurgiczne. Jego kolejną specjalnością są implanty. Lekarz o dużych umiejętnościach i doświadczeniu. Zabiegi wykonuje szybko, sprawnie i bezboleśnie. Łagodny dla pacjentów, ale jednocześnie zdecydowany i skuteczny. Ciągle pogłębia swoją wiedzę, szczególnie w dziedzinie chirurgii i implantologii.


Katarzyna Muchlińska

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka o bardzo dużym doświadczeniu zawodowym. Niezwykle dokładna i sumienna. Wykonuje zabiegi czyszczenia-scalingu i piaskowania, oraz wybielania zębów. Bardzo skuteczna. Uczestniczyła w wielu szkoleniach ze swojej dziedziny, stale się rozwija.

Bożena Rabcewicz

higienistka stomatologiczna

Higienistka stomatologiczna z dyplomem Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie higieny jamy ustnej. Profesjonalna i dbająca o zadowolenie pacjenta. Bierze udział w licznych szkoleniach zawodowych.


Anna Wójcik

asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna z dużym doświadczeniem zawodowym. Ciepła i otwarta osoba, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom pacjenta. Bardzo dokładna i zaangażowana w swojej pracy. Filar zespołu asystenckiego.

Katarzyna Pabis

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Poważnie traktuje swoje obowiązki. Jest dokładna i uważna. Jej asysta jest ceniona przez lekarzy i pacjentów. Chętnie się uczy i stosuje nowe umiejętności w praktyce.

Weronika Fidut

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Miła i uczynna. Zawsze ma na uwadze dobro i wygodę pacjenta. Dba o wysoki poziom wykonywania swojej pracy.

 

 

PolandEnglish