Implanty Zębów Gdynia Gdańsk

Implanty zębów są powszechnie stosowaną metodą uzupełniania braków w uzębieniu.

Implanty zębów to obecnie zdecydowanie najlepszy sposób wypełnienia luki po utraconym zębie naturalnym. Są one wykonywane z tytanu lub cyrkonu. To materiały, które organizm traktuje jak własną kość. Zrasta się z nimi równie trwale, jak zrastają się złamane kości. Implant zastępuje korzeń zęba. Zabieg wprowadzenia implantu w miejsce po usuniętym zębie wykonuje się w znieczuleniu. Jest więc absolutnie bezbolesny. Czas trwania to około 30 do 60 minut. Implant zęba w pełni zrasta się z kością w ciągu kilku miesięcy. Długość tego procesu zależy od uwarunkowań indywidualnych organizmu. Po tym okresie laboratorium protetyczne wykonuje koronę zęba. Jej kształt i kolor wiernie naśladują naturalny ząb. Można śmiało powiedzieć, że prawidłowo wykonany implant z dobrą odbudową protetyczną jest nie do odróżnienia od naturalnych zębów. Ponadto, jego trwałość przy prawidłowej higienie i zwyczajowych systematycznych wizytach kontrolnych u stomatologa (co 6 miesięcy) jest praktycznie nieograniczona. Implant może spełniać swoją funkcję tak długo, jak długo będzie istnieć utrzymująca go kość. Pierwsze implanty zębów wprowadzono ponad 40 lat temu i do dziś służą pacjentom, u których zostały zastosowane.

W dzisiejszych czasach jest to dość często wykonywany zabieg. Implanty zębów są oferowane przez wiele gabinetów stomatologicznych, oczywiście również w naszych gabinetach w Gdyni Redłowie i w Pogórzu oraz w Gdańsku Ujeścisko.

Należy jednak mieć świadomość, że istnieje bardzo dużo różnych systemów implantologicznych. W Dental-Pro w Gdyni Redłowie, Pogórzu i Gdańsku Ujeścisko stosujemy implanty zębów jednego z najlepszych systemów. Ma on wystarczająco długą historię, która w pełni potwierdza jego miejsce w ścisłej czołówce. Wybraliśmy ten właśnie system ze względu na jego niezaprzeczalne walory, jak również z powodu korzystnej relacji jakość – cena. Zainteresowanym pacjentom udzielimy szczegółowych wyjaśnień na temat samego zabiegu, oraz zapoznamy ze stosowanym u nas systemem implantów zębów.

Umów się na wizytę

 

Gdynia-Redłowo – 58 66 222 66

Umów się na wizytę

 

Gdynia-Pogórze – 58 732 11 55

Gdańsk-Ujeścisko 58 718 43 43

PolandEnglish